Category Calendar, Rep (Travel Teams) (Oakville Hornets)

PrintCategory Calendar
<< PrevJan 16, 2022-Feb 12, 2022Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Jan 16Jan 17Jan 18Jan 19Jan 20Jan 21Jan 22
Jan 23Jan 24Jan 25Jan 26Jan 27Jan 28Jan 29
U11 AA Ellis
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U15 BB1 Brown
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U15 B Langill
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U15 BB2 Hutchison
7:00 PM-8:00 PM
Practice
U18 B Turner
8:00 PM-9:00 PM
Practice
U18 BB McComiskey
9:00 PM-10:30 PM
Practice
U9 Blue Reeves
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U11 BB Dobbie
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U11 AA Ellis
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U18 A Birtch
6:30 PM
@ Mississauga Hurricanes
U13 B Burpee
7:30 PM-8:30 PM
Practice
U9 Red Shewchuk
10:00 AM-11:00 AM
Practice
U11 BB Dobbie
11:00 AM-12:00 PM
Practice
U13 B Burpee
12:30 PM
vs. Brantford Ice Cats
U9 Blue Reeves
12:45 PM-1:45 PM
Practice
U18 A Turczyniak
2:00 PM
vs. Flamborough Falcons
U18 A Birtch
2:30 PM
vs. Brampton Canadettes
U15 B Langill
3:00 PM
@ Hamilton Hawks
U18 BB McComiskey
4:00 PM
vs. Mississauga Hurricanes
U15 A McGarrity
5:15 PM
@ Etobicoke Dolphins
U15 BB2 Hutchison
5:30 PM
vs. REP - U15 BB1 Brown
U18 B Turner
6:30 PM
vs. Toronto Leaside Wildcats
Jan 30Jan 31Feb 01Feb 02Feb 03Feb 04Feb 05
REP - U15 A McGarrity - London Devilettes Tournament
REP - U18 A Turczyniak - London Devilettes Tournament
REP - U18 BB McComiskey - London Devilettes Tournament
REP - U15 B Langill - London Devilettes Tournament
REP - U15 BB2 Hutchison - London Devilettes Tournament
REP - U18 B Turner - London Devilettes Tournament
REP - U15 BB1 Brown - Central York Aurora Silver Stick tournament
REP - U11 BB Dobbie - Aurora Silver Stick
REP - U11 B Zangari - Central York Aurora Silver Stick
U11 AA Ellis
10:30 AM-11:30 AM
Practice
U9 Blue Reeves
11:30 AM-12:30 PM
Practice
U11 BB Dobbie
11:30 AM-12:30 PM
Practice
U9 Red Shewchuk
12:30 PM-1:30 PM
Practice
U15 B Langill
1:30 PM
vs. St.Catharines Jr. Badgers
U13 B Burpee
2:15 PM
@ Niagara Rapids
U15 BB1 Brown
2:30 PM
vs. REP - U15 BB2 Hutchison
U18 BB McComiskey
3:00 PM
vs. Caledon Coyetes
U18 B Turner
3:00 PM
@ Mississauga Hurricanes
U15 A McGarrity
3:30 PM
vs. Etobicoke Dolphins
U18 A Turczyniak
4:30 PM-6:00 PM
Practice
Senior AA
6:30 PM
vs. Ancaster Avalanche
U11 A McKay
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U11 AA Ellis
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U13 A Whalen
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U13 B Burpee
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U13 BB1 Carroll
7:00 PM-8:00 PM
Practice
U15 A McGarrity
7:00 PM-8:30 PM
Practice
U18 B Turner
7:30 PM-8:30 PM
Practice
U18 A Birtch
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 A Turczyniak
8:30 PM-10:00 PM
Practice
U11 BB Dobbie
5:15 PM-6:15 PM
Practice
U15 BB1 Brown
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U9 Blue Reeves
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U11 B Zangari
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U13 BB2 Vavasour
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U15 BB2 Hutchison
7:00 PM-8:00 PM
Practice
U18 BB McComiskey
7:00 PM-8:30 PM
Practice
U15 B Langill
7:30 PM-8:30 PM
Practice
U13 A Whalen
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U11 AA Ellis
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U11 A McKay
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U9 Red Shewchuk
6:30 PM
@ Toronto Leaside Wildcats
U15 A McGarrity
7:30 PM-9:00 PM
Practice
U18 A Turczyniak
8:30 PM-10:00 PM
Practice
U18 A Birtch
9:00 PM-10:00 PM
Practice
U13 BB1 Carroll
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U15 BB1 Brown
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U15 B Langill
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U15 BB2 Hutchison
7:00 PM-8:00 PM
Practice
U18 B Turner
8:00 PM-9:00 PM
Practice
U9 Blue Reeves
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U13 BB2 Vavasour
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U9 Red Shewchuk
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U13 B Burpee
7:30 PM
@ Stoney Creek Sabres
U9 Blue Reeves
10:00 AM
vs. Niagara Rapids
U11 AA Ellis
11:00 AM
vs. North Halton Twisters
U11 A McKay
11:30 AM-12:30 PM
Practice
U13 B Burpee
12:00 PM
vs. Haldimand River Cats
U13 BB2 Vavasour
1:00 PM
vs. Brampton Canadettes
U13 BB1 Carroll
3:15 PM
@ Etobicoke Dolphins
U18 A Birtch
5:45 PM
@ Mississauga Hurricanes
U13 A Whalen
6:00 PM
@ Mississauga Hurricanes
Feb 06Feb 07Feb 08Feb 09Feb 10Feb 11Feb 12
REP - U15 A McGarrity - London Devilettes Tournament
REP - U18 A Turczyniak - London Devilettes Tournament
REP - U18 BB McComiskey - London Devilettes Tournament
REP - U15 B Langill - London Devilettes Tournament
REP - U15 BB2 Hutchison - London Devilettes Tournament
REP - U18 B Turner - London Devilettes Tournament
REP - U15 BB1 Brown - Central York Aurora Silver Stick tournament
REP - U11 BB Dobbie - Aurora Silver Stick
REP - U11 B Zangari - Central York Aurora Silver Stick
U11 A McKay
11:30 AM
vs. Stoney Creek Sabres
U13 A Whalen
12:00 PM
vs. Toronto Leaside Wildcats
U11 AA Ellis
12:30 PM-1:30 PM
Practice
U13 BB2 Vavasour
2:30 PM
vs. REP - U13 BB1 Carroll
U9 Blue Reeves
3:30 PM
vs. St.Catharines Jr. Badgers
U9 Red Shewchuk
4:30 PM-5:30 PM
Practice
U13 B Burpee
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Senior AA
6:30 PM
vs. Kitchener Lady Rangers
U18 A Birtch
6:45 PM
@ Brampton Canadettes
U11 A McKay
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U11 AA Ellis
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U13 A Whalen
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U13 B Burpee
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U13 BB1 Carroll
7:00 PM-8:00 PM
Practice
U15 A McGarrity
7:00 PM-8:30 PM
Practice
U18 B Turner
7:30 PM-8:30 PM
Practice
U18 A Birtch
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 A Turczyniak
8:30 PM-10:00 PM
Practice
U11 BB Dobbie
5:15 PM-6:15 PM
Practice
U15 BB1 Brown
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U9 Blue Reeves
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U11 B Zangari
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U13 BB2 Vavasour
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U15 BB2 Hutchison
7:00 PM-8:00 PM
Practice
U18 BB McComiskey
7:00 PM
vs. North Halton Twisters
U15 B Langill
7:30 PM-8:30 PM
Practice
U9 Red Shewchuk
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U13 A Whalen
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U11 A McKay
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U11 AA Ellis
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U15 A McGarrity
7:00 PM-8:30 PM
Practice
U18 A Birtch
8:30 PM-9:30 PM
Practice
U18 A Turczyniak
9:00 PM-10:00 PM
Practice
U13 BB1 Carroll
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U15 BB1 Brown
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U15 B Langill
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U15 BB2 Hutchison
7:00 PM-8:00 PM
Practice
U18 B Turner
8:00 PM-9:00 PM
Practice
U18 A Turczyniak
8:00 PM
@ St.Catharines Jr. Badgers
U18 BB McComiskey
9:00 PM-10:30 PM
Practice
U11 B Zangari
5:00 PM-6:00 PM
Practice
U9 Blue Reeves
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U13 BB2 Vavasour
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U11 BB Dobbie
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U9 Red Shewchuk
6:30 PM-7:30 PM
Practice
U13 B Burpee
7:30 PM-8:30 PM
Practice
U15 BB2 Hutchison
7:30 PM
@ Orangeville Tigers
U18 A Birtch
9:00 PM
@ North Halton Twisters
U11 AA Ellis
11:00 AM
vs. Stoney Creek Sabres
U11 B Zangari
1:30 PM
vs. St.Catharines Jr. Badgers
U13 BB1 Carroll
1:45 PM-2:45 PM
Practice
U11 A McKay
2:15 PM
@ North Halton Twisters
U13 A Whalen
2:30 PM
vs. Mississauga Hurricanes
U13 B Burpee
2:30 PM
vs. Niagara Rapids
U18 A Birtch
2:45 PM-4:15 PM
Practice
U11 BB Dobbie
3:15 PM
@ Mississauga Hurricanes
U13 BB2 Vavasour
3:15 PM
@ Etobicoke Dolphins
U15 BB1 Brown
3:30 PM
vs. Brampton Canadettes
U9 Blue Reeves
3:30 PM-4:30 PM
Practice
U18 A Turczyniak
3:30 PM
@ Burlington Barracudas
U15 A McGarrity
4:15 PM-5:45 PM
Practice
U15 B Langill
4:30 PM
vs. Flamborough Falcons
U18 BB McComiskey
5:30 PM
@ Caledon Coyetes
U9 Red Shewchuk
5:30 PM
vs. North Halton Twisters
U15 BB2 Hutchison
6:00 PM
@ Mississauga Hurricanes
U18 B Turner
6:30 PM
vs. Toronto Leaside Wildcats
You can use MyCal to combine schedules from multiple teams.
Or, Subscribe to multiple calendars at once.
Looking for a way to combine schedules from multiple teams? Visit www.mycal.ca
Printed from oakvillehornets.com on Thursday, January 20, 2022 at 3:47 AM